Καλοί μας φίλοι και φίλες σας ενημερώνουμε ότι το Σάββατο 25 Μαρτίου η Γωνιά μας θα είναι ανοικτή από το πρωί αλλά και το βράδυ με την γνωστή μουσική μας παρέα. Σας ευχόμαστε χρόνια πολλά και υγεία σε όλους μας.
Ενημέρωση 25 Μαρτίου
![](https://www.igoniatoutorva.gr/wp-content/uploads/2018/07/IMAG0112-152.jpg)
Καλοί μας φίλοι και φίλες σας ενημερώνουμε ότι το Σάββατο 25 Μαρτίου η Γωνιά μας θα είναι ανοικτή από το πρωί αλλά και το βράδυ με την γνωστή μουσική μας παρέα. Σας ευχόμαστε χρόνια πολλά και υγεία σε όλους μας.